سال 1396 

منوی اصلی


گالری تصاویر

انتقادات و پیشنهادات

پیوندها:

 

 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز116
mod_vvisit_counterدیروز321
mod_vvisit_counterاین هفته1255
mod_vvisit_counterهفته گذشته667
mod_vvisit_counterاین ماه2191
mod_vvisit_counterماه گذشته3028
mod_vvisit_counterکل بازدیدها222042

در 20 دقیقه گذشته : 6
آی پی شما : 54.221.75.115
,
امروز : 17 نوامبر 2018

حاضرین در سایت

ما 7 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

 
 

دیدار رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار زابل با مدیرعامل آب منطقه ای استان

در مورخه 96/7/24 رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار زابل با مهندس جعفری مدیرعامل آب منطقه ای استان در محل دفتر ایشان دیدار داشتند.

 

 دراین دیدار که بمنظور رفع موانع و مشکلات شهری شهروندان صورت گرفت ابتدا مهندس جعفری مدیرعامل آب منطقه ای استان از این دیدار ابراز خرسندی نموده و اظهار داشتند هرگونه همکاری که لازم باشد با شورا و شهرداری زابل در خصوص خدمات رسانی به شهروندان ،خواهند داشت.

 

مهندس سرگلزایی رئیس شورای شهرزابل دراین دیدار از مدیرعامل خواستند تعامل و همکاری پررنگتری کمافی السابق فی مابین شورا ،شهرداری و آب منطقه ای صورت گیرد تا در بحث حفاریها ی آب منطقه ای و آسفالت معابر بتوانیم هماهنگ باشیم.

درادامه این دیدارشهردارزابل ضمن تشکر از مهندس جعفری در خصوص تفاهم نامه فی مابین شهرداری و آب منطقه ای استان و واگذاری ماشین آلات به امورآب سیستان درخواست کردند که بدهی شهرداری براساس قیمت کارشناسی از ماشین آلات مربوطه که تحویل امورآب سیستان میباشد،کسر و سپس ماشین آلات به شهرداری عودت داده شود تا در امورات شهری شهروندان مورد استفاده قرار گیرد .

مهندس جعفری مدیرعامل امور آب استان ،با عنایت به همکاری همه جانبه شهرداری زابل ،با درخواستهای شهردار موافقت نموده د و اظهار داشتند که رفع مشکلات و موارد خواسته شده را در اولویتهای برنامه کاری آب منطقه ای استان قرار خواهند داد.

ایشان در ادامه بیان داشتند: شهرزابل بعنوان مرکز دارالولایه سیستان از اولویت خاصی برای هرگونه ،همکاری ازسوی امورآب استان برخوردار میباشد.

 
 

حدیث نگار

اوقات شرعی

ساعت

آب و هوا

 
 
 

«کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت شورای شهر زابل  محفوظ میباشد»