نشست هم اندیشی انجمن های مردم نهاد با اعضای شورای شهر وشهردارزابل

  • نوشته شده توسط: modirsite
  • دسته : اخبار

نشست هم اندیشی بمنظور رونق و آبادانی شهر زابل به اهتمام و ریاست مهندس گنجی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل ، با حضور شماری از اعضای سازمان های مردم نهاد ، اساتید دانشگاه ، اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار و مدیران شهرداری زابل ظهرامروز سه شنبه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

-فرماندار شهرستان زابل در این نشست پربار اظهار داشت : نقش مردم در توسعه و آبادانی شهرستان زابل غیرقابل انکار است چرا که هر جا مردم مسئولان را در خدمتگذاری به خود یاری کردند اثرات و فواید آن چشمگیر و فراگیر بوده است.

-غلامرضا گنجی برگزاری نشست های هم اندیشی و تبادل افکار و اطلاعات علمی و توسعه محور را یکی از نیاز های شهرستان برای عمران و آبادانی برشمرد و بیان کرد : برگزاری این نشست ها باید مداومت داشته باشد و روشنفکران و صاحبان علم و اندیشه با طرح و برنامه بدنبال کمک به توسعه و رونق شهر باشند .

– غلامرضا گنجی از شهروندان گرامی خواست از هر طیفی که هستند و با هر نگاه و سلیقه ای که دارند ، برای حل مشکلات و داشتن شهری زیبا و در خور و شان خویش به کمک شهرداری بشتابند و شهرداری نیز بستر حضور و همکاری مردم را فراهم آورد.

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*